Maternova vila v Českých Budějovicích

Jedná se o aktuální investiční záměr skupiny INVEST GATE v podobě proměny majestátní prvorepublikové vily, umístěné na pozemku o rozloze třičtvrtě hektaru v obci Včelná, v unikátní prostor poskytující zázemí jednotlivcům, skupinám či firmám pro pracovní, vzdělávací a rekreační účely.

 

Detailně promyšlený projekt garantuje ohleduplnou a vkusnou rekonstrukci vily i zahrady s důrazem na vysokou míru udržitelnosti. Vhodně zvolené kvalitní materiály zaručují dokonalý výsledek a podtrhující jedinečný charakter této stavby. Na projektu, který bude zkolaudován již v následujících měsících, se podílí několik lokálních partnerů, jejichž cílem je citlivě oživit a podpořit místo i přilehlé okolí.

Chytře promyšlená dispozice interiéru nabídne dva společenské salóny, oranžérii, moderní kuchyň umožňující pořádání kulinářských akcí a také deset samostatných pokojů s vlastním sociálním zařízením a vybavením zajišťujícím dokonalé pohodlí a soukromí. Samostatný wellness prostor je umístěný pod úrovní terénu a disponuje mořským klimatem, solnou saunou a vířivkou.

Tento projekt revitalizace vily a přilehlé zahrady byl započat v polovině roku 2021, kdy odstartovala kompletní rekonstrukce objektu. Mezi nejzásadnější úkony, které bylo nutné v nedávné době provést, patří mimo jiné výměna původních trámových stropů, rekonstrukce střech, fasády, rozvodů, přípojek a vnitřních povrchů. Všechny výše popsané práce byly realizovány tak, aby objekt splňoval ty nejvyšší standardy a mohl být tak na dlouhá léta centrem pro výjimečné trávení odpočinku a místem neopakovatelných kulturních, kulinářských a společenských zážitků.  

 

Bližší informace již brzy najdete na našem webu www.maternovavila.cz